Forum Real RPG...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

don't love me.

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Alessandra Denvers

Data de inscriere : 10/12/2011

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 5:06 am

A vrut sa se opreasca , dar daca o facea il omora cu siguranta.Continua sa ii bea sangele , desi nu ar fi vrut si simti ultima picatura scotandu-si incet coltii din clavicula sa.Il privi pentru cateva secunde si isi infipse coltii in incheietura ei simtindu-si sangele.Isi lipi apoi incheietura de buzele lui Lev facandu-l fortat sa ii bea sangele.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Lev Rayno Markovic

Data de inscriere : 17/12/2011

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 5:10 am

Se simtea ametit, auzea parca latratul lui Spirit dar nu mai stia nici pe ce planeta era. Auzea fel si fel de zgomote care probabil erau doar in imaginatia lui. Durerea persista si-l facu din nou sa scoata un icnet de durere incepand sa-i bea sangele Alessandrei.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 5:11 am

Isi musca incet buzele , strangandu-si palma in pumn lasandu-l sa bea.Stia ca avea nevoie de sangele ei , o cantitate destul de mare pentru a fi gata transformarea , dar nu o deranja cu absolut nimic acest lucru , fiindu-i mai frica de reactia lui cand isi va reveni.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 5:15 am

Ii simtea gustul. Era sarat, scarbos, si nu-i placea. Niciodata nu ii placuse. Reusi sa-si aminteasca o scena de cand avea vreo 14 ani cand lesinase din cauza mirosului de sange chiar in sala de biologie cand trebuise sa disece o broscuta. Insa se obisnuise cu timpul caci meseria pe care o alesese i-o cerea. Acum insa nu se mai putea gandi la nimic insa gustul sangelui tot i se parea scarbos. Inceta sa-i mai bea sangele. Nu-i placea si se simtea si-asa ametit.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 5:17 am

Era usor slabita , dar nu ii pasa.Il mai forta sa ii mai bea putin sange spre binele lui si isi retrase apoi mana dandu-se de pe el.Il privi calma , simtindu-se agitata in interior , dar acum mai avea de asteptat vreo doua ore pana ce isi va reveni cu totul.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 5:20 am

Spirit incepu sa latre la ea din nou fiind gata s-o muste. Credea ca Lev murise deja.
Tanarul incepu sa simta cum durerea il acapara cu totul si incepu sa tipe de durere.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 5:22 am

Incerca sa il linisteasca pe Spirit , dar nu avea nici o sansa.Rana de la mana nu i se vindecase .Se ridica incercand sa nu se injure singura pentru ce ii facuse lui Lev si merse in baie bandajandu-si incheietura si intorcandu-se in sufragerie asezandu-se pe fotoliu asteptand in orice moment Lev sa isi revina si prima lucru sa ii vrea sangele.Ofta usor , amintindu-si de ziua in care fusese ea transformata , aproape ca isi omorase creatorul in acea zi.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 5:26 am

Pe moment durerea incetase dar dupa cateva minute incepu iar, facandu-l pe Lev sa se zvarcolaeasca de durere. Era o durere cumplita, cum nu credea ca era posibil sa simta vreodata.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 5:27 am

Incepu sa isi muste buzele.Se simtea al naibii de rau pentru ce durere ii provocase ca sa se transforme.Mintea ei era in trecut in acel moment , regreta acea zi si acum ca devenise vampir si la randul ei il transforme si pe el , ceea ce ii era mult mai rau.Ofta usor fiind calma.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 5:30 am

Trecura cateva ore bune, timp in care durerea disparuse si aparuse intr-una facandu-l sa tipe de durere infundat sau nu. Deschise ochi intr-un final, neavand habar ce era cu el. Se simtea altfel, parca. Ametit, dar ca nou. Simtea doua tipuri de mirosuri in aer insa nu isi putea da seama care ce si cum. Isi fixa privirea asupra Alessandrei. Parca nici n-o cunostea, si o privea ca pe o prada, avand ochii rosii.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 5:32 am

Il privi in ochi si schita un zambet mic.Se gandea daca sa fuga sau sa ramana.Vanata de Lev oricum va fi pana ce nu va primi sange asa ca tot una ii era.Prefera sa ramana pe loc privindu-l in continuare.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 5:35 am

Se arunca asupra ei infigandu-si coltii in gatul Alessandrei fara sa stea pe ganduri si fara sa simta vreo urma de regret caci o privea ca pe o prada si atat. Ii simti gustul sarat al sangelui. Desi inca i se parea scarbos, i se parea ca era ceva absolut normal ca si cum ar manca mancare normala.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 5:37 am

Isi lasa capul pe spate icnind de durere , dar nu il opri.Nu avea cum si facea mai rau daca il oprea.Stia ca dupa avea sa vaneze cat pentru sase , dar nu ii pasa.Isi infipse unghile in fotoliul pe care statea gemand de durere.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 5:41 am

Abia atunci realiza ceea ce facea si se indeparta de ea privind-o putin speriat. Avea nevoied e mai mult sange si nu o putea vana pe Alessandra. Iesi din casa trantind usa in urma lui fara sa mai spuna altceva. Intr-un fel se simtea lipsit de orice putere insa totodata simtea ca avea o energie de nedescris. Se indrepta spre padure alergand extrem de rapid.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 5:43 am

,,Lev..opreste-te!!" murmura in gand ridicandu-se si iesind din casa luand-o dupa el.
Se impletecea mai mult fiind foarte slabita , dar trebuia sa il gaseasca pana ce nu va face o prostie.Stia ca ii putea auzi gandurile si totusi se mira ca isi daduse atat de repede seama de ce facea defapt.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 4:13 pm

Continua sa alerge prin padure vrand sa dea peste un animal cu orice pret. Ii era foame si se simtea din ce in ce mai slabit pe masura ce inainta si incetini cazand intr-un final pe iarba. Lesinase cazand pe iarba si nu mai simti absolut nimic.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 4:16 pm

In drumul ei spre padure se hranise de cateva ori , destul ca sa il faca pe Lev sa isi revina.Ajunse in scurt timp aproape de el , luandu-se dupa miros si il gasi lesinat pe jos.Se lasa pe vine in fata lui privindu-l oftand si isi infipse coltii in incheietura ei dandu-i sangele ei fortat .
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 4:21 pm

Se dadu la o parte indepartandu-se de ea simtind mirosul sangelui. Ii era foame si sangele ei mirosea chiar foarte bine dar nu vroia sa o faca. Nu putea sa o muste.
-Nu..vreau. zise incercand sa se ridice insa nu putu.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 4:23 pm

-Lev doar fao si taci ,e spre binele tau te rog.spuse zambind usor si privindu-l dulce.
nu avea de gand sa il lase asa , va vana ea mai tarziu , da acum trebuia el sa se hraneasca.
-Te rog Lev .sopti din nou.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 4:26 pm

Ofta scurt si isi infipse puternic coltii in incheietura Alessandrei hranindu-se cu sangele ei. Culoarea ochilor incepuse sa revina la culoarea normala, albastru. Stia ca trebuia sa se opreasca dar nu putea, ii placea prea mult gustul sangelui ei.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 4:28 pm

Icni , inchizandu-si ochii si isi musca buzele.Nu il opri , simtind cum se slabea incet incet , da nu-i pasa chiar deloc.Se lasa moale avand mana relaxata.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 4:33 pm

Isi retrase coltii din incheietura ei stergandu-si usor la gura. Stia ca nu ar fi trebuit sa o muste si se temea ca acum Alessandra se simtea rau din cauza lui.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 4:35 pm

Isi inchise scurt ochii si apoi ii deschise privindu-l zambind incet.
-Cum te simti?sopti fara sa ii arate cum se simtea defapt.
nu vroia sa il ingrijoreze
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 4:37 pm

-Mersi. ii zise fara sa-i spuna cum se simtea. Da, ii trecuse foamea dar se simtea groaznic ca se hraise cu sangele ei intr-un asemenea hal. Vedea ca nu se simtea bine. Tu esti bine?
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: don't love me.   Mar Dec 20, 2011 4:40 pm

-Da sunt bine.sopti desi nu era asa.
Se ridica cu greu de jos zambindu-i dulce si cald bucurandu-se ca el era bine.
-Oricand .Mai iti e foame?intreba
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: don't love me.   

Sus In jos

don't love me.
Sus 
Pagina 6 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Bon Temps, Louisiana :: Spitalul-
Mergi direct la: